a

Facebook

Twitter

گروه حقوقی میرداد.
همه حقوق محفوظ است.

10:00 - 20:00

ساعات کار ما شنبه - چهارشنبه

021-88779341

مشاوره تلفنی09122869230

اینستاگرام

واتساپ

جستجو
منو
 

وکیل خانواده

گروه وکلای میرداد > آموزش  > وکیل خانواده

وکیل خانواده

وکیل خانواده

وکیل خانواده به وکلایی اطلاق میشود که به صورت تخصصی در موضوعاتی مانند حضانت، مهریه، نفقه و…. وکالت موکل خود را انجام میدهند با توجه به اینکه اگر شخصی وکیل پایه یک دادگستری باشد اجازه وکالت در تمامی حوزه های تخصصی وکالت من جمله زمین، ملکی و…. را دارد اما بعضا دیده شده بعضی از وکلا علاقه به وکالت در امور خاصی را دارند و به هسبب همین علت به وکیل مبرز و خبره در آن حیطه ساخته میشوند.
حال سوال این است وظیفه وکیل خانواده کیست؟
ب توجه به نکته فوق وکیل خانواده وکیلی است که به صورت تخصصی در دعاوی خانوادگی وکالت میکند فرق وکیل خانواده با وکیل ملکی و وکیل زمین در این است به دعاوی خانوادگی و شخصی میان افراد با یکدگیر فعالیت میکند اما نوع وکالت آنان از نوع دعاوی کیفری و جرایم و مجازات نیست.
در زمینه اخلاقی وکیل خانواده مانند سایر وکلای متخصص باید امین موکل و در حفظ اصرار موکل خود کوشا باشد اما مهمترین نکته ای که میتوان مطرح نمود این است که با توجه به حساسیتی که در دعاوی خانوادگی به خصوص در پرونده های طلاق وجود دارد وکیل خانواده باید بکوشد حداکثر تلاش خود را برای صلح بین اعضا و بقای کانون خانواده نماید.
با افتخار اعلام مینماییم گروه حقوقی میرداد با کادری مبرز و متخصص در این حوزه تا پایان روند پرونده های طلاق، مهریه و… در کنار شماست.

تعداد بازدید از این صفحه:۴ بازدید امروز: ۰ بازدید کل: ۱۳۰۶۸

بدون ديگاه

ارسال نظر

تماس باما
پشتیبانی واتساپی
به مشاوره نیاز دارید؟

سوال خود را از کارشناسان ما بپرسید