a

Facebook

Twitter

گروه حقوقی میرداد.
همه حقوق محفوظ است.

10:00 - 20:00

ساعات کار ما شنبه - چهارشنبه

021-88779341

مشاوره تلفنی09122869230

اینستاگرام

واتساپ

جستجو
منو
 

وکیل روابط خانوادگی در تهران

گروه وکلای میرداد > آموزش  > وکیل روابط خانوادگی در تهران

وکیل روابط خانوادگی در تهران

وکیل روابط خانوادگی در تهران

کانون گرم خانواده یکی از مهمترین ارکان ها در یک جامعه هستند هنگامی که میان دو زوج عقد و نکاح جاری میشود بعد از آن مرد و زن نسبت به یکدیگر دارای حق هستند و در هنگام شروع زندگی مشترک متعهد میشود و اگر زوجین نسبت به تکالیفی که بر عهده شان است کوتاهی میکنند این کوتاهی منجر به بروز بحث و جدل و در انتها اگر کوتاهی از سمت هیچ کدام نباشد موجب بروز اختلاف میشود.
در این هنگام کشب مشاوره ازدواج برای زوجین میتواند باعث حل اختلاف و دوام زندگی مشترک شود حال سوالی که مطرح میشود این است که به چه کسی یک وکیل خانواده خوب می گویند؟
به فردی که تمامی ابعاد قانون اعم از حفاظت از خانواده، و در زمینه حضانت فرزند، مهریه ، طلاق و… را به صورت تخصصی دنبال میکند میگویند که وکلای خانواده دارای تخصص های فراوانی هستند، وکیل طلاق به کسی گفته میشود که به صورت جدی و عادلانه به پرونده های خانوادگی رسیدگی میکنند.
ویژگی های یک وکیل خوب آگاهی نسبت به تمامی قوانی و مقررات می باشد و همچنین تجربه وی در این زمینه هم بی تاثیر نیست مسلمل وکیلی که پرونده های طلاق و خانوادگی بسیاری در دست دارد نسبت به یک وکیل تازه کار و بی تجربه در این زمینه تجربه بیشتری دارد و میتواند از موکل خود به خوبی دفاع کند.
حال سوالی که مطرح میشود این است که دعاوی خانوادگی گفت مانند تمکین، نشوز، تعهد زوجه، استرداد جهیزیه و.. میباشد که برای کسب اطلاعات بیشتر و پیدا کردن راه حل مناسب بهتر است نزد یک وکیل خانوادگی خوب رفته مفتخریم اعلام کنیم گروه حقوقی میرداد با استفاده از وکلای خبره و مبرز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشند کافی است با شماره تماس های قید شده در سایت ارتباط برقرار نمایید.

تعداد بازدید از این صفحه:۹ بازدید امروز: ۰ بازدید کل: ۱۳۰۷۲

3 نظر

 • Ali
  پاسخ مرداد 4, 1400 در 9:04 ب.ظ

  مطالب بسيار عاليست
  در خصوص بهترين وكيل تهران، وكيل طلاق در تهران و وكيل مهريه در تهران هم لطفا مطلب نشر دهيد
  ممنون از كروه حقوقى mirdadlg

 • Qrt
  پاسخ مرداد 4, 1400 در 9:10 ب.ظ

  مطالب بهترین وکیل تهران، وکیل طلاق در تهران بسیار عالیست ممنونم از گروه حقوقی mirdadlg

 • احمدی
  پاسخ مرداد 4, 1400 در 9:27 ب.ظ

  مطالب تون در مورد وکیل طلاق تهران واقعا مفیدند
  ممنون از گروه حقوقی میرداد

ارسال نظر

تماس باما
پشتیبانی واتساپی
به مشاوره نیاز دارید؟

سوال خود را از کارشناسان ما بپرسید