a

Facebook

Twitter

گروه حقوقی میرداد.
همه حقوق محفوظ است.

10:00 - 20:00

ساعات کار ما شنبه - چهارشنبه

021-88779341

مشاوره تلفنی09122869230

اینستاگرام

واتساپ

جستجو
منو
 

وکیل سایبری در تهران

گروه وکلای میرداد > آموزش  > وکیل سایبری در تهران

وکیل سایبری در تهران

وکیل سایبری در تهران

در سراسر دنیا با شکل گیری اینترنت و ایجاد فرصت های شغلی در فضابی مجازی و رشد کسب و کارها جرایم سایبری هم افزایش پیدا کرد، افزایش گریز ناپذیر ناامنی در این فضا نیاز به ضخصی است که با حقوق و مسائل حقوقی آشنا بوده تا در صورت وجود مشکل با مشاوره وکیل های خبره میتواند به شما کمک کرده و در روند پرونده برای شما مثمرثمر باشد همانطور که میدانید در این فضا جرم، اقتدار، توهین و نشر اکاذیب به شدت رایج هستند و در ادامه مطلب به معرفی بعضی از این جرایم میپردازیم، جرم اینترنتی را اینگونه میتوان بیان کرد که تخلف افراد حقیقی و حقوقی و یا با هم که از بستر اینترنتی استفاده میکنند.
وکیل سایبری وکیلی است که با تسلط به قوانین اعم از قوانین رایانه ای و حقوقی میتواند به موکلین خود برای دفاع از خود کمک کرده و جلوی سوء استفاده گران بایستد.
نکته قابل توجه این است که جرم هایی مانند آزار و اذیت و اخاذی اینترنتی به هر وسیله ای اعم از تهدید و… به کمک یک وکیل سایبری و دادستانی قابل تعقیب و انجام است.
شاید برایتان پیش آمده باشد که واژه فیشینگ را شنیده باشد، فیشینگ رایج ترین روش کلاهبرداران است و تاکنون از طریق فرهنگستان واژه فارسی مناسب این کلمه مورد تایید قرار گرفته است، در این نوع کلاهبرداری شخص با استفاده از جعل صفحات پرداخت جعلی اقدام به سوء استفاده از افراد میکند و این جرم را میتواند از دو طریق مورد نقد قرار دارد.
معمولا این اعلام جرم از طریق دادستان یا مدعی المعلوم انجام میپذیرد و اگر گرفتار این کلاهبردان اینترنتی شدید به هر طریقی بهترین راه مراجعه به یک وکیل سایبری کارکشته و خبره میباشد که با افتخار بیان میکنیم گروه حقوقی میرداد با بهره گیری از کارکشته ترین وکلا آماده خدمت رسانی به شما موکلین عزیز میباشد کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

تعداد بازدید از این صفحه:۳ بازدید امروز: ۰ بازدید کل: ۱۳۰۶۸

بدون ديگاه

ارسال نظر

تماس باما
پشتیبانی واتساپی
به مشاوره نیاز دارید؟

سوال خود را از کارشناسان ما بپرسید